CZ
PLKurzySeminářeLektoři
Flamenkeria - Úvod

Novinky

Novinky

16. prosince 2018

Zimní kurzy flamenca 2019

Zápis do zimních kurzů 2019 je v plném proudu. Nový trimestr, který obsahuje 12 lekcí, začíná 7. ledna pod vedením lektorky z Madridu Tamary Pina!
Začátek jednotlivých kurzů najdete v ROZVRHU.

Každý kurz probíhá formou jedné lekce týdně. Máme velmi flexibilní systém nahrazováni zameškaných hodin!
Nabídka kurzů je velmi bohatá. Vybrat si může každý, od začátečníka až po pokročilého tanečníka.

Které flamenkové tance se u nás naučíte v zimním trimestru: Úplní začátečníci – Fandango, Začátečníci se zkušeností – Soleá por Bulerías, Mírně pokročilí – Bulerías, Středně pokročilí – Alegrías. Ukázková videa všech tanců podzimní sezóny můžete shlédnout zde.

Kromě standardních kurzů flamenkového tance jsme pro vás  připravili speciální kurzy efektních tanců s doplňky – vějířem a mantónem.  Pro ty, kdo se chtějí zdokonalit v technice a projevu nabízíme open class lekce flamenkové techniky.

Těšíme se na nové lekce, na novou hostující lektorku z Madridu Tamaru Pina a především na vás – naše věrné flamenkové fanoušky i nové zájemce o tenhle krásný tanec.

Místečka se postupně  zaplňují a nyní je ten správný čas rezervovat si místo v oblíbeném kurzu. Neváhejte!

Přihlásit se

Informace pro flamenkové začátečníky

Naše pozvánka k tanci platí pro každého bez ohledu na taneční a pohybové schopnosti. Blahodárné účinky flamenca na tělo i duši docení každý, kdo chce odreagovat od shonu a starosti běžných dnů. A nebo se chce zkrátka bavit bez tanečního partnera.

Stačí jen sebrat odvahu a zkusit něco nového, a my se postaráme o to, abyste po hodině odcházeli domu příjemně naladění  a uvolnění.

V lednu to rozjíždíme - 7 kurzů pro nové začátečníky!

Výhodou naší školy je, že nabízíme až sedm termínů flamenkových kurzů pro nové začátečníky v průběhu týdne. A ve všech kurzech se tančí stejná sestava. Můžete si vybrat den a čas, který Vám nejvíce vyhovuje.
Případně se po domluvě s administrací školy dá termíny střídat. Nahrazování zmeškaných hodin je u nás samozřejmostí. Podmínky nahrazování najdete v rubrice Ceník.

Chcete-li si ještě před zápisem kurz vyzkoušet, můžete navštívit naše ukázkové hodiny flamenca, které pořádáme 2., 3., 5. a 6. ledna 2019.

Co na sebe

Oblečení by vám mělo být především pohodlné. Je na Vás, zvolíte-li pružné kalhoty, které nebrání pohybu, rozšířenou dlouhou sukni nebo leginy a kratší sukénku. Zkrátka noste na lekci oblečení, ve kterém se cítíte dobře a připadáte si přitažlivá.

Obuv pro začátečníky
Pokud začínáte, nemusíte si hned kupovat speciální obuv na flamenco. Budou vám stačit boty na širokém a stabilním podpatku (4 až 6 cm) s uzavřenou špičkou a patou.  Bylo by dobré, aby boty měly pásek přes nárt. Pozor, flamenco se netančí naboso, rovněž lodičky s jehlovým podpatkem nejsou vhodné na flamenco.

Přihlásit se

Máte rádi flamenco? Doporučte jej svým známým.


Zpĕt