CZ
PLKurzySeminářeLektoři
Flamenkeria - Úvod

Taneční semináře flamenka

Taneční semináře flamenka

21. září, 5. a 12. října 2018

Páteční workshopy s Isabel Muñoz

Srdečně Vás zveme na páteční workshopy se sevillskou lektorkou Isabel Muñoz! Semináře proběhnou 21. září, 5. a 12. října v čase od 18:00 do 19:30. 
Tlumočení do češtiny zajištěno!

Každý workshop bude zaměřený na jiné téma!

21.9. - Tangos s kytarovým doprovodem

Chtěli byste nejen koukat, jak tančí na živou hudbu profi tanečníci, ale toužíte si  také užit autentické flamenco?  Zatančit si, když vám k tomu někdo zpívá a hra na kytaru?
Nenechte si ujít tuhle příležitost!

Isabel vás naučí typické prvky ve stylu tangos a zasvětí do tajů tančení na živou hudbu.

Úroveň: workshop 21.9. je určen pro Mírně a Středně pokročilé.

Cena: 450 Kč.

Přihlásit se můžete e-mailem na info@flamenkeria.cz

5.10. - Flamenková technika

Tančíte flamenco krátce a sofistikované flamenkové rytmy Vám zatím nejsou úplně jasné? Nevíte si rády s určitými flamenkovými prvky?  Přijďte to napravit!
Náš kurz bude zaměřen na propracování taneční techniky a rytmických schopností.
Procvičovat budeme tlesky, dupy, otočky,  práce paží, vše na 12-dobý rytmus.

Co vás čeká:
Seznámení s technikou, která Vám pomůže dupat rychle a rytmicky správně.
Práce nad plynulými a ladnými pochyby paží.
Otočky: základy koordinace těla, paží a hlavy.

V průběhu lekce Isabel opraví typické chyby, poradí Vám na co si dávat pozor a odpoví na otázky, které Vás trápí. Cílem workshopu je, abyste dostali  užitečné rady od diplomované lektorky flamenca.

Úroveň: workshop 5.10. je určen pro Začátečníky se znalostmi a Mírně pokročilé.

Cena: 390 Kč.

Přihlásit se můžete e-mailem na info@flamenkeria.cz nebo on-line přihláškou

Přihlásit se

12.10. - Tanec s vějířem

Vějíř, který ve Španělsku byl nejen krásnou, ale také praktickou pomůckou, neodmyslitelně patří ke flamencu. Půvabný tanec s vějířem přináší jak potěšení  divákům, tak i radost tanečnicím. Naleznete v něm harmonii síly a měkkosti, střídající se rychlé i pomalé pohyby, zejména ale dynamiku  a eleganci.

Kurz obsahuje techniku práce s velkým vějířem a taneční variace ve stylu Cantiñas. Předchozí zkušenost s vějířem není podmínkou.

Pár vějířů máme pro Vás k zapůjčení. Pokud si budete chtít vějíř půjčit, napíšte to do přihlášky.

Úroveň: workshop 12.10. je určen pro Mírně a Středně pokročilé.

Cena: 390 Kč.

Přihlásit se můžete e-mailem na info@flamenkeria.cz nebo on-line přohláškou

Přihlásit se

O lektorce

 

Isabel Muñoz se narodila ve španělské Seville a vystudovala tamní taneční konzervatoř. Její taneční výraz ztělesňuje to nejlepší, co nabízí sevillská flamenková škola – propojení smyslnosti a ladnosti pohybů s vybroušenou technikou dupání (zapateo). Isabelina elegance a mistrovský taneční um vynikají především při tanci s typickými flamenkovými doplňky jako je vějíř, mantón, kastaněty a bata de cola (vlečka).

Dokonalou techniku a procítěný projev Isabelina tance ocenila porota soutěže, kterou pořádá andaluská federace flamenkových asociací (La Federación de Entidades Flamencas). Isabel Muñoz se totiž stala vítězkou letošního 19. ročníku tohoto tanečního klání.

Svou uměleckou kariéru Isabel  ráda doplňuje výukou flamenkového tance. V roce 2011 úspěšně absolvovala Madridskou konzervatoř v oboru Pedagogika tance se specializací na flamenco. Na Univerzitě v Seville získala magisterský titul v oboru tělesná výchova. V současné době vyučuje kurzy flamenka pro děti i dospělé a také zkoumá, jaké pozitivní účinky může mít flamenco na život starších osob. Výsledky svého bádání prezentuje na mezinárodních konferencích.


Zpĕt

Máte rádi flamenco? Doporučte jej svým známým.