CZ
PL
KurzySeminářeLektoři
Flamenkeria - Úvod

Taneční kurzy flamenca

Kurz tance – technika a choreografie

Kurz tance – technika a choreografie

Podzimní kurzy flamenca 2023

V pozimním trimestru 2023, který obsahuje 12 lekcí, se naučíte tyto styly flamenkových tanců:

Úplní Začátečníci - Tangos de Malaga     ukázkové video

Začátečníci se znalostmi  -  Fandango   ukázkové video

Mírně pokročilí  -   Farruca   ukázkové video

Středně pokročilí Alegría s vějířem    ukázkové video

Pokročilí   -   Taranto ukázkové video

Vějíř    ǀ Středně pokročilí ǀ  -   Alegrías   ukázkové video

Mantón  ǀ Středně pokročilí a Pokročilí ǀ   -  Serrana    skladba

Bata de cola  ǀ Středně pokročilí a Pokročilí ǀ -  Bambera  skladba

Přihlásit se

Průběh kurzu

Pokud chcete tančit flamenco a jste úplný začátečník, pravděpodobně vám vrtají hlavou tyto otázky. Jak probíhá kurz flamenca? Co všechno se naučím? Bude to pro mě správná volba?

V tomto videu ředitelka a lektorka Flamenkerie Elena Gordon vám představí svůj pohled na tanec flamenco a prozradí, co se ve skutečnosti odehrává na hodinách. Pro zhlédnutí videa stačí pouze kliknout na fotku níže.

Kurz samozřejmě obsahuje flamenkovou techniku a taneční sestavu v jednom z mnoha flamenkových stylů. Technika a choreografie však nám slouží jako nástroj, pomocí kterého se dostáváme k podstatě flamenca, což je intenzivní prožitek a emoce.

Jestli po zhlédnutí videa rozhodnete, že flamenco ve svým životě potřebujete, příležitost naskočit do kurzu máte v září 2023.

Přihlásit se

Pokud stále máte dotazy, napište na info@flamenkeria.cz nebo zavolejte na 773 188 164.

Zkušební hodina za pouhých 150 Kč!

Novým zájemcům nabízíme možnost taneční kurzy si předem nezávazně vyzkoušet. První zkušební hodina bude pro vás za pouhých 150 Kč.
Navštivte nás a nejen že si vyzkoušíte, na jaké úrovni pokročilosti jste, ale také zjistíte, jak naše taneční kurzy probíhají a v jakém prostředí se výuka odehrává.

Rezervovat

Vhodné oblečení

Oblečení

Oblečení by vám mělo být především pohodlné. Je na Vás, zvolíte-li pružné kalhoty, které nebrání pohybu, rozšířenou dlouhou sukni nebo legíny a kratší sukénku.

Obuv pro začátečníky

Pokud začínáte, nemusíte si hned kupovat speciální obuv na flamenco. Budou vám stačit boty na širokém a stabilním podpatku (4 až 6 cm) s uzavřenou špičkou a patou.  Bylo by dobré, aby boty měly pásek přes nárt.

Obuv pro pokročilé

Pokud chcete navštěvovat pokročilejší úroveň, stojí za to si pořídit speciální boty na flamenco (pokud možno španělské výroby). V Praze se dá koupit v obchodě Flamenkin (Korunní 35).

 

Máte rádi flamenco? Doporučte jej svým známým.


Zpĕt