CZ
PL
KurzySeminářeLektoři
Flamenkeria - Úvod

Flamenco s lektory ze Španělska

Ana LlorisAna Lloris vede v akademii Flamenkeria kurzy v zimním trimestru 2015.

Madridská tanečnice a lektorka flamenka a současného tance. Má titul v oboru psychopedagogika a věnuje se tanečně-pohybové terapii.
Učila se a zdokonalovala svůj taneční projev u mnoha profesorů a v různých disciplínách. Studovala španělský klasický tanec, moderní tance (jazz, contemporary, funky), scénický tanec. Ale její největší zálibou bylo a zůstává flamenco.

Je odchovankyní renomované flamenkové školy Amor de Dios, kde se vzdělávala pod vedením vynikajících lektorů jako jsou Carmen la Talegona, Marco Flores, La Truco, Manuel Liñan, Concha Jareño, Inma Ortega a po sléze absolvovala kurzy v jiných flamenkových akademiích pod vedením špičkových umělců např: Eva Yerbabuena, La Lupi, Domingo Ortega, Adela Campallo, Andrés Peña, Pilar Ogalla.

Nyní Ana vystupuje na prknech madridských tablao Cardamomo, Corral de la Pacheca, Café del Duende, Sala el Barco a dalších, účinkuje ve velkých divadelních projektech pod taktovkou známých choreografů a věnuje se vlastní choreografické tvorbě (představení „Entre blanco y negro“).

Podívat se na tanec Any Lloris můžete v rubrice Galerie

          Zpĕt

Máte rádi flamenco? Doporučte jej svým známým.